Teatr Kryzys – warsztaty teatralne 2019

teatr_kryzys_osfp_baner_logo.png

Fundacja Otwarte Seminaria Filozoficzno-Psychiatryczne serdecznie zaprasza osoby z doświadczeniem kryzysu psychicznego do udziału warsztatach teatralnych pod egidą Teatru Kryzys w Domu Kultury Stokłosy.

Są jeszcze ostatnie wolne miejsca! Szczegóły niżej.

W okresie letnim warsztaty odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach 16:30-20:30 W poniedziałek 5 lipca warsztaty wyjątkowo nie odbywają się z powodu wakacji. Następnie, w okresie jesienno-zimowym kontynuowane będą w innym terminie. Zwieńczeniem warsztatów będzie przygotowanie i wystawienie na deskach DK Stokłosy spektaklu.

Celem warsztatów jest wzmocnienie umiejętności ekspresji, doświadczenie przez uczestników własnych potrzeb i wartości, a także wsparcie ich rozwoju i umiejętności budowania relacji oraz samopoznania.

Warsztaty obejmować będą pracę różnorodnymi technikami, m.in. pracę z ciałem, elementy dramy i psychodramy, pantomimy, włączane będą liczne elementy muzyczne. Ponieważ Teatr Kryzys ma charakter dramatyczny (czyli operuje się w nim słowem), pojawią się także ćwiczenia dykcyjne, z emisji głosu oraz praca z różnorodnymi tekstami – autorskimi oraz klasycznymi.

Do grupy należeć może każdy, kto:

– ma za sobą kryzys psychiczny,
– chciałby dowiedzieć się więcej o sobie,
– interesuje się (lub dopiero chciałby zainteresować się) teatrem i pracą aktora,
– jest otwarty na inne osoby o podobnych doświadczeniach / zainteresowaniach.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z nami w celu rejestracji poprzez adres e-mail teatr@osfp.org.pl, wysłanie wiadomości przez Facebooka/Messengera Fundacji lub telefonicznie na numer 518 058 111.

Udział jest w warsztatach jest darmowy.

Jak trafić do Teatru Kryzys w DK Stokłosy?


Fundacja OSFP realizuje projekt „TEATR KRYZYS – Warsztaty teatralno-rozwojowe dla osób po kryzysie psychicznym” od maja do grudnia 2019 r. dzięki dofinansowaniu ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close