Teatr Kryzys

teatr_kryzys_baner

To jest PROTEST! To jest strajk! Ale dlaczego protestujemy?

Znudzenie aktorów własnym protestem przerywa pojawienie się niezapowiedzianego gościa, którego obecność pomaga przypomnieć bohaterom, czego kiedyś, na początku, domagali się (od życia?) oraz staje się pretekstem do sformułowania własnych manifestów, w których rozliczają się z przeszłością oraz poszukują odpowiedzi na pytanie: kim jestem?

SPEKTAKL PROTEST jest premierą TEATRU KRYZYS, który powstał na bazie grupy teatralnej oraz warsztatów organizowanych przez Fundację OSF-P. Teatr tworzy wyjątkowa mieszanka ludzi: terapeutki, filozofowie oraz osoby z doświadczeniem kryzysu psychicznego. Scenariusz spektaklu nawiązuje do klimatu czeskiej literatury, francuskiego egzystencjalizmu i uniwersalnego problemu tożsamości.

data: niedziela 16 grudnia, godzina 18:00

miejsce: sala widowiskowa Wolskiego Centrum Kultury, ul. Działdowska 6 (dojazd tramwajami nr: 10, 13, 26, przystanek Płocka, także przystanek Zajezdnia Wola, obok którego znajduje się parking. Brak podjazdu dla wózków inwalidzkich).

Wstęp otwarty.

Instytucje zaangażowane:

  • Organizator : Fundacja Otwarte Seminaria Filozoficzno-Psychiatryczne
  • Gospodarz: Wolskie Centrum Kultury
  • Partnerzy projektu : Fundacja eF kropka oraz Centrum Społeczne PACA 40.
  • Patron medialny : Psychiatra. Czasopismo dla praktyków

Dziękujemy za także Pracowni Duży Pokój za możliwość odbycia dodatkowych prób.

Sekretariat spektaklu: teatr@osfp.org.pl, 518 058 111.

Strona wydarzenia na Facebooku >>

Spektakl realizowany jest w ramach projektu „Kim jestem? Warsztaty teatralno-rozwojowe dla osób po kryzysie psychicznym”, który został dofinansowany przez Biuro Pomocy i Projektów Społecznych: środki z zakresu działalności na rzecz osób z niepełnosprawnościami w 2018 roku.

 

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close