Wspieraj nas

Pomoc indywidualna / wsparcie finansowe

Zachęcamy do wsparcia finansowego naszych działań. Zebrane pieniądze zostaną w całości przeznaczone na działalność statutową, przede wszystkim organizację interdyscyplinarnych konferencji z cyklu OSF-P, warsztatów psychoedukacyjnych i pokazów filmowych oraz inne działania zmierzające do wzmocnienia w Polsce nowoczesnego i humanistycznego systemu opieki zdrowia psychicznego.

Wszystkie już zorganizowane przez nas wydarzenia, podobnie jak wszystkie planowane kierowane są do szerokiego przekroju osób: stanowią wsparcie dla osób doświadczających kryzysów psychicznych, powiększają zarazem świadomość ekspertów (psychiatrów i terapeutów) oraz przyczyniają się do wzmacniania więzi społecznych. Zależy nam, żeby wspierać jak największą ilość osób, dlatego chcielibyśmy być zawsze otwarci dla wszystkich!

Wpłaty prosimy kierować na konto fundacji:

37 1750 0012 0000 0000 3751 4284

Dziękujemy!


Współpraca indywidualna

Działalność naszej organizacji w dużej mierze opiera się na pracy wolontariuszy, którzy pomagają przy realizacji naszych działań, zarówno poprzez wsparcie działań promocyjnych, merytorycznych, jak i organizacyjnych.

Chętnie nawiążemy kontakt z osobami:

  • zainteresowanymi tematyką zdrowia psychicznego oraz współczesnymi naukami humanistycznymi (etyką, filozofią, socjologią itd.),
  • posiadającymi doświadczenie przy pisaniu i/lub realizowaniu projektów w organizacjach pozarządowych,
  • posiadającymi doświadczenie organizacji zbiórek pieniędzy (fundraising, crowdfunding itd.) i wyrażającymi chęć podzielenia się z nami tym doświadczeniem i kawałkiem swojego czasu,
  • mającymi chęć realizacji drobnych prac translatorskich,
  • mającymi inne pomysły na samorealizację w ramach naszej organizacji.

Współpraca instytucjonalna

Instytucjom zainteresowanym partnerstwem i sponsoringiem oferujemy przestrzeń reklamową na naszej stronie internetowej oraz w naszych mediach społecznościowych, w materiałach promocyjnych oraz w czasie organizowanych przez nas wydarzeń. Jesteśmy otwarci zarówno na współprace okolicznościowe, jak i stałe.

Poszukujemy także sponsorów do realizacji kolejnych odsłon interdyscyplinarnych konferencji z cyklu Otwartych Seminariów Filozoficzno-Psychiatrycznych.

 

 

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close